Bireysel Temizleme

Gelişen Teknolojide Tek Bir Ürün İle Her Şeyi Temizlemek Mümkün Değildir. Kimyasalı Sıfırlayıcı Kirlenmeyi Geciktirici Bireysel Temizlemede ki Farklılık Ayrıcalık Teke Tek Temizlemede Gizli Kirin Temizlenmesi(HİJYEN)Değerlerinin Korunmasında Kimyasal Bozunmaya Uğramaması

 

 

Temizlik Bir Elyafın Üzerinde Bağlı Yada Serbest Olarak Etki Gösteren Kirin EstetikAçıdanGörünümünü Bozan Etki Göstern Her Türlü Olgunun Ortamdan Uzaklaştırılmasıdır.Yaşanabilir Temiz Ve Sağlıklı Ortamlar Bir İnsanlık İhtiyacıdır. Tekstilde Çamaşırın Ne Tür Elyaf Ve Dokuma Özelliklerine Sahip Olduğunu Önceden Bilmemiz Gerekir. Yıkama Programımızı Doğru Seçmemiz İstediğimiz Yıkama Sonucunu Elde Etmemizi Sağlayacaktır. Vakumlama Kırılmayı Önleyici Örneğin; Yumuşak Çamaşırların Ve Yünlü İpekli Nazik Elyafların Düşük Isı Ve Kısa Yıkama Programıyla Elyafın Deforme Olmasını Önler, Yıpranmaya Dayanıklılığı Arttırır,Statik Elektriklenmeyi ve Kirlenmeyi Geciktirir. Dezenfeksiyon Temizlenmiş Bir Yüzeyde Veya Elyafta Birikmesi Çok Kolay İnsan Sağlığını Etkileyen Ortamda ki Virüslerin ,Bakterilerin Ortamdan Kalkmasıdır. Elyaf Korunması Gereken Bir Değerdir. Sunulan Bir Hizmetin Temiz Ve Sağlıklı Olması Görünümünü Kadar Önemlidir.Kıyafetlerde Hoş Koku Ve Renk Parlaklığı Bir Ayrılacalıktır.

Dokunuş Yapısı İtibarı İle Bazı Kumaşlar Temizlik Konusunda Ayrıcalık İster. %100 Katkısız Olduklarından Keten (Yatak Takımları,Masa Örtüleri ,Önlükler,Elbiseler…), YÜNLÜ(Örgü İşleri ,örneğin kazak,sal çorap vs), DOĞAL İPEK(sal,elbise,bluz,iç çamaşırı..) Selülözik Kimyasal Elyaflar(Koltuk kaplamaları,Genellikle Yünlülerle ve Pamuklularla birlikte karışım halinde kullanılırlar.Bunlar viskos,çupra,asetat) Sentetik Kimyasal Elyaflar(Polyacryl[PAC],Prolan,Dolan,Orlon,Redon,POLYCHLORID(PVC),PHOVYL,THERMOVYL ….. Örgü işleri ,sal,perde,elbise,asitten korunma elbiseleri,bir çok tabii elyaflarla karışım halinde kullanılır .Çoğunlukla tabi elyaflarla karışım halinde kullanılır..) Bu Nedenle Özel Yıkama Maddeleri Seçlmesi Gerekir.