Vefa Köşesi

Beklediğimiz Her Şey Bizim Bakışlarımızda Saklıdır. Toprakta Biten Güller Solar Gider. Gönülde Biten Güller Daimidir Ve Hoştur. Kainatın Mayası Muhabbetle Yoğrulduğu Gibi Fıtratımız Sevmeye Ve Sevilmeye Muhtaçtır. İnsan Sevdiği Kadar Zengindir. Bizi Yoksulluklardan Kurtaracak Ancak Sevgimizdir. Erdemlerin En Büyüğü Hoş Görü, İyi Niyet Ve Anlayış Olduğunu Bilerek, İnsanı İlgilendiren, Her Konuda Hassasiyet Ve Kaliteye Önem Vererek Adalet, Akıl, Açıklık Ve Doğruluğu Her Şeyden Üstün Tutmaktır. İnsanların Yeteneklerinin Keşfedilmesi Ve Verimli Olmasını Sağlayan , Motive Eden Birilerinin Olması Onları, Hayatın İçinde Yaşarken Topluma Yararlı Hizmet Veren Kişi Haline Gelmelerine Vesile Olanlardır.

————————————————————————————————————————————————-

Benimde Varlığınızla Mesleğinizdeki Olağan Üstü Ustalığınızla Sizi İzlemekte Olan Ben, Kattığınız Kültürlü Bilgili Donanımlı Vede Herşeyden Önemlisi Erdemli Kişiliğinizle Bana Meslek Edindirmede Işık Tutan Saygı Değer Üstadım.
Ömer KARAŞEHİRLİĞE

TEŞEKKÜRÜ BİR BORÇ BİLİRİM.

————————————————————————————————————————————————–

SAYGI DEĞER ÜSTADIM NURİ YELER

Erdemlerin En Büyüğü Hoş Görü ,İyi Niyet ,Anlayış Olduğunu Bilerek,İnsanlığı İlgilendiren Her Konuda Hassasiyet Ve Kaliteye Önem Vererek Adalet ,Akıl,Açıklık Ve Doğruluğu Herşeyin Üstünde Tutan Varlığı İle Saygınlığı İle Olağan Üstü Ustalığıyla Yetenekleri Keşfeden Kişilerin Hayatında İz Bırakan Deri Sektörünün Bir Yıldızı Saygı Değer Bir Üstadıma Şükranlarımı Borç Bilirim. Ayrıca Hem Cinsim AYŞE SABA İÇİNSEL’E Ve MUSTAFA DEDE’YE De Teşekkürlerimi Borç Bilirim.

————————————————————————————————————————————————–

O Bir Arkadaş,O Bir Kardeş,O Bir Dost Öncelikle Müşteriye Gösterdiğiniz Güleryüz Sohbet Saygın Davrnışlarınız Adında Teşekkür Ediyorum. İçinizin Güzelliği Yüzünüzden Eksik Olmasın. Sevinçleriniz Okyanus Gibi Olsun Üzüntüleriniz Kum Tanesi Gibi Olsun. Yollar Uzak Ama Gönüller Yakın Saygı Değer
Banaz TİC. Süleyman DOĞAN